Movies
Ratings
104
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Don't ClickRated ★ 2.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5- D-WarRated ★ 1.5