Movies
Ratings
200
OrphanRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0
Summer Days With CooRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.5
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5