Titles you rated
DeadpoolRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 3.5
Spy KidsRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5