Titles you rated
The Shape of WaterRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 1.0