Titles you rated
The PittRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Political FeverRated ★ 4.5
Racket BoysRated ★ 3.0
High CookieRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 2.0
Love ScoutRated ★ 1.0- The Time of FeverRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Family PlanRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Ossan's Love ReturnsRated ★ 4.0