Movies
Ratings
377
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5- Elisabeth: The Musical LiveRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0