Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- The ClubhouseRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0