Series
Ratings
57
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
TriggerRated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 0.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
La PalmaRated ★ 1.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Black DovesRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 1.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 0.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 1.0
BroadchurchRated ★ 4.5