Movies
Ratings
165
The RevenantRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Very Good GirlsRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0