Series
Ratings
53
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Toradora!Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0