Titles you rated
My New Sassy GirlRated ★ 2.5- Galgalri Family And DraculaRated ★ 1.5
The Legend of Seven CutterRated ★ 3.5
아빠를 빌려드립니다Rated ★ 3.5
Jungle JuiceRated ★ 3.0
Bring It On: Fight to the FinishRated ★ 4.0- Mr. Daehan, Mr. MingookRated ★ 4.0
Bring It On: In It To Win ItRated ★ 4.0
Sixty Million Dollar ManRated ★ 4.0
The TwinsRated ★ 3.5
Mapado 2Rated ★ 3.5
Bet On My DiscoRated ★ 4.5- Attack the Gas Station 2Rated ★ 3.5
Don't Tell PapaRated ★ 4.0
The Mafia, The SalesmanRated ★ 3.5
Love ClinicRated ★ 3.5
Granny's Got TalentRated ★ 3.5
PopulaireRated ★ 3.5
Bring It On: All or NothingRated ★ 4.5
Master KIMsRated ★ 2.5