Movies
Ratings
909
Fever PitchRated ★ 2.0
Blue ValentineRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 1.0
Kinds of KindnessRated ★ 0.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
There's Something About MaryRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ItRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
WindfallRated ★ 3.0
Bride WarsRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 0.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 5.0