Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0