Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5- WonderlandRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.5