Movies
Ratings
337
A Single ManRated ★ 4.0
PhiladelphiaRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
A Royal AffairRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.0
Kirikou and the SorceressRated ★ 3.5
Betty BlueRated ★ 5.0
Dancer in the DarkRated ★ 2.5
Sweet BeanRated ★ 4.0