Titles you rated
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Virgin SuicidesRated ★ 4.0
Poisoned: The Dirty Truth About Your FoodRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Golden Kamuy MovieRated ★ 2.0