Movies
Ratings
99
Toy Story 3Rated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5