Titles you rated
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 1.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 2.5
My Little TelevisionRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.0- Yona of the DawnRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Beyond The BoundaryRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 2.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0