Series
Ratings
120
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 2.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
The Morning ShowRated ★ 5.0
To My Star 2: Our Untold StoriesRated ★ 5.0- To My StarRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.5
Heartstopper Season 3Rated ★ 4.5
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 5.0