Movies
Ratings
598
PsychoRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 5.0
Free WillyRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
GremlinsRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.5
MementoRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0