Titles you rated
VirtuosityRated ★ 3.0
Out of TimeRated ★ 2.5
The EqualizerRated ★ 2.0
Vanishing on 7th StreetRated ★ 3.0
SafeRated ★ 2.5
Edge of DarknessRated ★ 3.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 2.5
The Sum of All FearsRated ★ 2.5
Jackass Presents: Bad GrandpaRated ★ 2.0- Little Big SoldierRated ★ 2.5
Safe HouseRated ★ 2.5
The Last House on the LeftRated ★ 2.0
Jackass 2.5Rated ★ 2.0
Jackass 3DRated ★ 2.5
Faces in the CrowdRated ★ 2.5
Three KingsRated ★ 3.0
Wild HogsRated ★ 2.5
AbductionRated ★ 1.5
MirrorsRated ★ 2.5
AssemblyRated ★ 3.0