Series
Ratings
186
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
La PalmaRated ★ 3.0
Into the NightRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5