Movies
Ratings
292 The Greatest ShowmanRated ★ 3.0 The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
 ForgottenRated ★ 2.5 ForgottenRated ★ 2.5
 OkjaRated ★ 2.5 OkjaRated ★ 2.5
 The Big SwindleRated ★ 3.5 The Big SwindleRated ★ 3.5
 Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5 Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
 Train to BusanRated ★ 2.5 Train to BusanRated ★ 2.5
 Bad GeniusRated ★ 2.5 Bad GeniusRated ★ 2.5
 SingRated ★ 3.0 SingRated ★ 3.0
 10 Things I Hate About YouRated ★ 2.5 10 Things I Hate About YouRated ★ 2.5
 Now You See Me 2Rated ★ 3.5 Now You See Me 2Rated ★ 3.5
 All About My WifeRated ★ 3.5 All About My WifeRated ★ 3.5
 BandhobiRated ★ 3.5 BandhobiRated ★ 3.5
 The WailingRated ★ 4.0 The WailingRated ★ 4.0
 A Violent ProsecutorRated ★ 1.5 A Violent ProsecutorRated ★ 1.5
 The World of UsRated ★ 4.0 The World of UsRated ★ 4.0
 Inside OutRated ★ 3.5 Inside OutRated ★ 3.5
 The Sheriff In TownRated ★ 2.0 The Sheriff In TownRated ★ 2.0
 Hidden FiguresRated ★ 3.5 Hidden FiguresRated ★ 3.5
 La La LandRated ★ 3.0 La La LandRated ★ 3.0