Titles you rated
The PrisonRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
StorksRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The Teacher's DiaryRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0
The Map Against the WorldRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0