Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Sweet Stranger and MeRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5