Titles you rated
Little WomenRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5