Movies
Ratings
1404
KOKUHORated ★ 5.0
ElyseRated ★ 0.5
Escape PlanRated ★ 3.5
True GritRated ★ 4.0
LoopRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
State of PlayRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
The MuleRated ★ 4.0
GeorgetownRated ★ 2.0
Juror #2Rated ★ 4.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.0
The Equalizer 3Rated ★ 2.0
After My DeathRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
DevilsRated ★ 1.5
Me and MeRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 3.5