Movies
Ratings
244
Weathering With YouRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0