Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 5.0
Angel Beats!Rated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Toradora!Rated ★ 4.0
Nisekoi Season 2Rated ★ 5.0
NisekoiRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Bloody MondayRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0