Titles you rated
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Sky of LoveRated ★ 4.5
Heading to the GroundRated ★ 3.0
Jolly WidowsRated ★ 3.5
I'll Give You the Stars and the MoonRated ★ 3.0- It's Me, GrandmotherRated ★ 4.0
Family SecretsRated ★ 3.5- A Good Day for the Wind to BlowRated ★ 3.5
Detectives in TroubleRated ★ 3.0
PresidentRated ★ 3.5
Fabulous NeighborRated ★ 3.0
Love From TodayRated ★ 3.0
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 4.0
The Thorn BirdsRated ★ 3.0
GloriaRated ★ 4.0
The Great SeerRated ★ 3.5
Happy HomeRated ★ 3.0
The Fugitive of JoseonRated ★ 3.0