Movies
Ratings
168
OkjaRated ★ 5.0
Pawn SacrificeRated ★ 0.5
HornsRated ★ 2.5
MissingRated ★ 2.0- MarblingRated ★ 1.0
- DoctorRated ★ 0.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 2.0
LoganRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 2.5
Ruby SparksRated ★ 1.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 1.0