Movies
Ratings
606
In the Line of FireRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
The UpsideRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 2.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 1.5
Me Before YouRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Mighty AphroditeRated ★ 3.0
CubeRated ★ 2.5
The Sense of an EndingRated ★ 1.5
The TableRated ★ 3.5
BurningRated ★ 2.5
Great ExpectationsRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.5