Movies
Ratings
666
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
My Hero Academia: You're NextRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Tsurune the Movie: The First ArrowRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!: The MovieRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0