Titles you rated
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 2.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 2.0
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0