Movies
Ratings
187
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 1.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 1.5
DivergentRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5