Series
Ratings
25
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- 원피스 2기Rated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Digimon TamersRated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.0
One PieceRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 0.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 1.0
GoblinRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0