Titles you rated
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
Step Up RevolutionRated ★ 2.5
Step Up 3DRated ★ 2.5
Nanny McPheeRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 2.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 2.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0