Movies
Ratings
43
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.0- WishRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5