Movies
Ratings
31
The HimalayasRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0