Titles you rated
Barking Dogs Never BiteRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
MiseryRated ★ 3.5
The FacultyRated ★ 2.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 3.0
The Gold RushRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
IncantationRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0