Titles you rated
Be with YouRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 2.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.0
LavaRated ★ 2.5
Peter PanRated ★ 3.0
Sleeping BeautyRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.5