Titles you rated
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 3.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 4.5