Movies
Ratings
20
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
CarolRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5