Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
Pom PokoRated ★ 3.0
HostilesRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
The Current WarRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0