Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
RememberRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 0.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0