Titles you rated
My Father is StrangeRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
SignRated ★ 2.5
Oh My VenusRated ★ 2.0
Hogu's LoveRated ★ 1.5
Secret LoveRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 0.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0