Series
Ratings
85
Weakest BeastRated ★ 5.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.5- Mother GamesRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Caution, Hazardous WifeRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5- Black Leather NotebookRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.5
TamiouRated ★ 4.0