Series
Ratings
220
A Bloody Lucky DayRated ★ 1.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 3.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
No, Thank YouRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Way of the Househusband Season 2Rated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Komi Can't CommunicateRated ★ 4.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0