Movies
Ratings
243
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0