Titles you rated
ContactRated ★ 4.5
LifeRated ★ 2.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
The UnfairRated ★ 3.0
Trivial MattersRated ★ 4.5
Cheer Up Mr. LeeRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 4.0
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 2.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 2.5
VenomRated ★ 2.5
VacancyRated ★ 2.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.5